Otsinguvorm

Sündmus

Ida-Virumaa vene mesinike seltsingu õppe- ja teabepäev - 26.10.2014

Pühapäev, 26 Oktoober, 2014 - 11:00

Ida-Virumaa vene mesinike seltsingu ja EML koolituskeskuse korraldusel toimub Hotell Wironia seminariruumis, Rakvere tn 7, Jõhvis Ida-Virumaal, algusega kell 11.00 järgmine mesinike õppe- ja teabepäev:

26.10.2014     Haiguste ennetamine ja ravi

                         Lektor: Hagbard Räis

                       Mesila rajamine ja inventar

                        Lektor: Aivo Sildnik

                       Meekvaliteet

                        Lektor: Anna Aunap

Täpsem info Marianne Rosenfeld tel. 50 29 006

Õppe- ja teabepäevade korraldamist toetab Euroopa Liit Mee tootmise ja turustamise arendamise Eesti riiklik programm 01.09.2013 – 31.08.2016 kaudu. Osavõtt on tasuta.

 

1.3. Eesti mesinike teabepäevad

Eesti mesinike teabepäevad on Eesti mesindussektori kooskäimise ja kogemuste vahetamise traditsioonilised üritused, millel edastatakse mesinikele päevakajalist infot ja tutvustatakse tehnoloogilisi mesindusvõtteid.

 

1.4. Õppepäevad piirkondlikes mesinike ühendustes

Mesinike piirkondlike ühenduste õppepäevad abistavad mesinikke mesindusalases arendustegevuses, levitavad mesindusalaseid teadmisi ja kogemusi ning tõstavad mesinduse jätkusuutlikkust.

 

1.5. Mesinduskursused

Mesinduskursused algajatele/edasijõudnutele Eesti erinevates piirkondades aitavad väärtustada mesindusalaseid teadmisi ja propageerida mesiniku kutset.

 

1.9. Rahvusvahelised nõupidamised ja kongressid

Rahvusvahelised nõupidamised, kongressid aitavad luua kontakte teiste ELi maade mesinike ja mesindusorganisatsioonidega, vahetada infot ja laiendada teadmisi.

Tagasiside

email

Mesindusprogrammi eestvedajad ootavad kõigilt vihjeid huvipakkuvate või murettekitavate teemade kohta. Saada ettepanek siit ja võib-olla just Sinu pakutud teemat lahatakse mõnel järgneval õppepäeval või loed oma küsimuse vastust ajalehest Mesinik. Vihje saatja võib jääda anonüümseks.

Saada ettepanek

FOTOD