Otsinguvorm

Sündmus

Järvamaa Mesinike Seltsingu õppe- ja teabepäev - 21.03.2015

Laupäev, 21 Märts, 2015 - 09:30

Järvamaa Mesinike Seltsingu korraldusel toimub SA Kesk-Eesti õppe- ja kompetentsukeskuses Türil Viljandi 13B, algusega kell 09.30 järgmine mesinike õppe- ja teabepäev:

21.03.2015     Meekvaliteet

                      Lektor: Ülo Lippa

                      Mida kujutab endast apiteraapia

                      Lektor: Astrid Oolberg

                      Toetusvõimaluste võimalikkusest mesinikele

                      Lektor: Ülo Lippa

Täpsem info Marianne Rosenfeld tel.502 9006

Õppe- ja teabepäevade korraldamist toetab Euroopa Liit Mee tootmise ja turustamise arendamise Eesti riiklik programm 01.09.2013 – 31.08.2016 kaudu. Osavõtt on tasuta.

 

1.3. Eesti mesinike teabepäevad

Eesti mesinike teabepäevad on Eesti mesindussektori kooskäimise ja kogemuste vahetamise traditsioonilised üritused, millel edastatakse mesinikele päevakajalist infot ja tutvustatakse tehnoloogilisi mesindusvõtteid.

 

1.4. Õppepäevad piirkondlikes mesinike ühendustes

Mesinike piirkondlike ühenduste õppepäevad abistavad mesinikke mesindusalases arendustegevuses, levitavad mesindusalaseid teadmisi ja kogemusi ning tõstavad mesinduse jätkusuutlikkust.

 

1.5. Mesinduskursused

Mesinduskursused algajatele/edasijõudnutele Eesti erinevates piirkondades aitavad väärtustada mesindusalaseid teadmisi ja propageerida mesiniku kutset.

 

1.9. Rahvusvahelised nõupidamised ja kongressid

Rahvusvahelised nõupidamised, kongressid aitavad luua kontakte teiste ELi maade mesinike ja mesindusorganisatsioonidega, vahetada infot ja laiendada teadmisi.

Tagasiside

email

Mesindusprogrammi eestvedajad ootavad kõigilt vihjeid huvipakkuvate või murettekitavate teemade kohta. Saada ettepanek siit ja võib-olla just Sinu pakutud teemat lahatakse mõnel järgneval õppepäeval või loed oma küsimuse vastust ajalehest Mesinik. Vihje saatja võib jääda anonüümseks.

Saada ettepanek

FOTOD