Otsinguvorm

Sündmus

Lääne-Viru Mesindusseltsi õppe- ja teabepäev - 08.10.2016

Laupäev, 8 Oktoober, 2016 - 10:00

Teabepäeva ei toimu lektori ootamatu haigestumise tõttu. Uus info teabepäeva toimumisest pannakse üles esimesel võimalusel mesindusprogrammi veebilehele.

Lääne-Viru Mesindusseltsi korraldusel toimub Mesilinnu talus, Järvajõe külas, Tamsalu vallas, Lääne-Virumaal, algusega kell 10.00 järgmine mesinike õppe- ja teabepäev:

08.10.2016    Kogenud mesiniku tarkused. Mesila üleandmine isalt pojale.

                      Lektor: Mait Mardla

Täpsem info Heiki Männik tel. 5181891

Õppe- ja teabepäevade korraldamist toetab Euroopa Liit Mee tootmise ja turustamise arendamise Eesti riiklik programm 01.08.2016 – 31.07.2019 kaudu. Osavõtt on tasuta.

 

1.3. Eesti mesinike teabepäevad

Eesti mesinike teabepäevad on Eesti mesindussektori kooskäimise ja kogemuste vahetamise traditsioonilised üritused, millel edastatakse mesinikele päevakajalist infot ja tutvustatakse tehnoloogilisi mesindusvõtteid.

 

1.4. Õppepäevad piirkondlikes mesinike ühendustes

Mesinike piirkondlike ühenduste õppepäevad abistavad mesinikke mesindusalases arendustegevuses, levitavad mesindusalaseid teadmisi ja kogemusi ning tõstavad mesinduse jätkusuutlikkust.

 

1.5. Mesinduskursused

Mesinduskursused algajatele/edasijõudnutele Eesti erinevates piirkondades aitavad väärtustada mesindusalaseid teadmisi ja propageerida mesiniku kutset.

 

1.9. Rahvusvahelised nõupidamised ja kongressid

Rahvusvahelised nõupidamised, kongressid aitavad luua kontakte teiste ELi maade mesinike ja mesindusorganisatsioonidega, vahetada infot ja laiendada teadmisi.

Tagasiside

email

Mesindusprogrammi eestvedajad ootavad kõigilt vihjeid huvipakkuvate või murettekitavate teemade kohta. Saada ettepanek siit ja võib-olla just Sinu pakutud teemat lahatakse mõnel järgneval õppepäeval või loed oma küsimuse vastust ajalehest Mesinik. Vihje saatja võib jääda anonüümseks.

Saada ettepanek

FOTOD