Otsinguvorm

Mesindus kursus algajatele 2015-2016 Kuressaares

MESINDUS KURSUS ALGAJATELE 2015-2016 KURESSAARESKursuse korraldamist toetab Euroopa Liit Eesti riikliku mesindusprogrammi 2013–2016 raames.Õppustest osavõtt on tasuta. Grupp on komplekteeritud.Teoreetilised õppepäevad toimuvad - Tallinna tn.27 Kuressaares MTÜ Saarte Nõuadekeskuse õppeklassisPraktilised õppused toimuvad - Muhu saar, Hellamaa küla Aimar Lauge mesilasÕppekava koostamise alus:

  • Mesinik, tase 5 kutsestandard
  • Kehtiv seadusandlus

Õppekava eesmärk:

  • Mesinduse algteadmiste omandamine

Kursuse läbiviimist korraldab Saaremaa Meetootjate Ühing – kõigile täpsustavatele küsimustele vastab SMÜ juh. liige Aimar Lauge telefonil 56 656 533 või e-kirjaga aimar.lauge@gmail.com

 

1.3. Eesti mesinike teabepäevad

Eesti mesinike teabepäevad on Eesti mesindussektori kooskäimise ja kogemuste vahetamise traditsioonilised üritused, millel edastatakse mesinikele päevakajalist infot ja tutvustatakse tehnoloogilisi mesindusvõtteid.

 

1.4. Õppepäevad piirkondlikes mesinike ühendustes

Mesinike piirkondlike ühenduste õppepäevad abistavad mesinikke mesindusalases arendustegevuses, levitavad mesindusalaseid teadmisi ja kogemusi ning tõstavad mesinduse jätkusuutlikkust.

 

1.5. Mesinduskursused

Mesinduskursused algajatele/edasijõudnutele Eesti erinevates piirkondades aitavad väärtustada mesindusalaseid teadmisi ja propageerida mesiniku kutset.

 

1.9. Rahvusvahelised nõupidamised ja kongressid

Rahvusvahelised nõupidamised, kongressid aitavad luua kontakte teiste ELi maade mesinike ja mesindusorganisatsioonidega, vahetada infot ja laiendada teadmisi.

Tagasiside

email

Mesindusprogrammi eestvedajad ootavad kõigilt vihjeid huvipakkuvate või murettekitavate teemade kohta. Saada ettepanek siit ja võib-olla just Sinu pakutud teemat lahatakse mõnel järgneval õppepäeval või loed oma küsimuse vastust ajalehest Mesinik. Vihje saatja võib jääda anonüümseks.

Saada ettepanek

FOTOD