Otsinguvorm

Sündmus

MTÜ Virumaa Mahetootjate õppe- ja teabepäev - 23.10.2015

Reede, 23 Oktoober, 2015 - 10:00

MTÜ Virumaa Mahetootjate korraldusel toimub Roela Rahva Majas Sinilille 2, algusega kell 10.00 järgmine mesinike õppe- ja teabepäev:

23.10.2015    Mahepõllumajandusliku mesinduse põhilised aspektid

                      Lektor: Aili ja Tõnis Taal

Täpsem info Aili Taal tel. 50 987 34, osalemiseks vajalik eelregistreerumine

Koolitus läheb arvesse mahepõllumajandusliku tootmise toetuse raames nõutava kohustusliku koolitusena.

Õppe- ja teabepäevade korraldamist toetab Euroopa Liit Mee tootmise ja turustamise arendamise Eesti riiklik programm 01.09.2013 – 31.08.2016 kaudu. Osavõtt on tasuta.

 

1.3. Eesti mesinike teabepäevad

Eesti mesinike teabepäevad on Eesti mesindussektori kooskäimise ja kogemuste vahetamise traditsioonilised üritused, millel edastatakse mesinikele päevakajalist infot ja tutvustatakse tehnoloogilisi mesindusvõtteid.

 

1.4. Õppepäevad piirkondlikes mesinike ühendustes

Mesinike piirkondlike ühenduste õppepäevad abistavad mesinikke mesindusalases arendustegevuses, levitavad mesindusalaseid teadmisi ja kogemusi ning tõstavad mesinduse jätkusuutlikkust.

 

1.5. Mesinduskursused

Mesinduskursused algajatele/edasijõudnutele Eesti erinevates piirkondades aitavad väärtustada mesindusalaseid teadmisi ja propageerida mesiniku kutset.

 

1.9. Rahvusvahelised nõupidamised ja kongressid

Rahvusvahelised nõupidamised, kongressid aitavad luua kontakte teiste ELi maade mesinike ja mesindusorganisatsioonidega, vahetada infot ja laiendada teadmisi.

Tagasiside

email

Mesindusprogrammi eestvedajad ootavad kõigilt vihjeid huvipakkuvate või murettekitavate teemade kohta. Saada ettepanek siit ja võib-olla just Sinu pakutud teemat lahatakse mõnel järgneval õppepäeval või loed oma küsimuse vastust ajalehest Mesinik. Vihje saatja võib jääda anonüümseks.

Saada ettepanek

FOTOD