Otsinguvorm

Sündmus

Pärnumaa Mesinike Seltsingu õppe- ja teabepäev - 13.09.2014

Laupäev, 13 September, 2014 - 11:00

Pärnumaa Mesinike Seltsingu ja EML koolituskeskuse korraldusel toimub Allika 2A, Pärnu (Pärnu AMS maja), algusega kell 11.00 järgmine mesinike õppe- ja teabepäev:

13.09.2013    Vaha sulatus, raamide sorteerimine jms. tööd.

                        Lektor:  Vahur Talimaa

                      Mesilaste haiguste ennetamine ja ravi

                        Lektor:  Aleksander Kilk

                      Sügistööd mesilas: inventari korrastamine ja ettevalmistus talveks.

                        Lektor:  Jorma Õigus


Täpsem info Marianne Rosenfeld tel. 5029006

Õppe- ja teabepäevade korraldamist toetab Euroopa Liit Mee tootmise ja turustamise arendamise Eesti riiklik programm 01.09.2013 – 31.08.2016 kaudu. Osavõtt on tasuta.

 

1.3. Eesti mesinike teabepäevad

Eesti mesinike teabepäevad on Eesti mesindussektori kooskäimise ja kogemuste vahetamise traditsioonilised üritused, millel edastatakse mesinikele päevakajalist infot ja tutvustatakse tehnoloogilisi mesindusvõtteid.

 

1.4. Õppepäevad piirkondlikes mesinike ühendustes

Mesinike piirkondlike ühenduste õppepäevad abistavad mesinikke mesindusalases arendustegevuses, levitavad mesindusalaseid teadmisi ja kogemusi ning tõstavad mesinduse jätkusuutlikkust.

 

1.5. Mesinduskursused

Mesinduskursused algajatele/edasijõudnutele Eesti erinevates piirkondades aitavad väärtustada mesindusalaseid teadmisi ja propageerida mesiniku kutset.

 

1.9. Rahvusvahelised nõupidamised ja kongressid

Rahvusvahelised nõupidamised, kongressid aitavad luua kontakte teiste ELi maade mesinike ja mesindusorganisatsioonidega, vahetada infot ja laiendada teadmisi.

Tagasiside

email

Mesindusprogrammi eestvedajad ootavad kõigilt vihjeid huvipakkuvate või murettekitavate teemade kohta. Saada ettepanek siit ja võib-olla just Sinu pakutud teemat lahatakse mõnel järgneval õppepäeval või loed oma küsimuse vastust ajalehest Mesinik. Vihje saatja võib jääda anonüümseks.

Saada ettepanek

FOTOD