Otsinguvorm

Sündmus

Põltsamaa Mesinike Seltsi õppe- ja teabepäev - 08.10.2016

Laupäev, 8 Oktoober, 2016 - 10:00

Põltsamaa Mesinike Seltsi korraldusel toimub Kohvikus Rivaal Veski 1, Põltsamaa, algusega kell 10.00 järgmine mesinike õppe- ja teabepäev:

08.10.2016     Kvaliteetse mee tootmine.

                      Lektor Anna Aunap

                      Läbi eelnevate koolitusreiside - teadmiste ja oskuste jagamine.

                           Lektor Jüri Lugus

                      Mesinduse olukorrast ja arengutest.

                           Lektor Marianne Rosenfeld

                           Osalejatel palun kaasa võtta mett, toimub konkurss "Põltsamaa parim mesi 2016" ja mee degusteerimine.  Millele järgneb pidulik lõunasöök (võimalik tasuda kohapeal) ja tunnustamine.

Täpsem info Ain Seeder tel. 5250204 ja veebilehel www.poltsamaamesi.eu

Õppe- ja teabepäevade korraldamist toetab Euroopa Liit Mee tootmise ja turustamise arendamise Eesti riiklik programm 01.08.2016 – 31.07.2019 kaudu. Osavõtt on tasuta.

 

1.3. Eesti mesinike teabepäevad

Eesti mesinike teabepäevad on Eesti mesindussektori kooskäimise ja kogemuste vahetamise traditsioonilised üritused, millel edastatakse mesinikele päevakajalist infot ja tutvustatakse tehnoloogilisi mesindusvõtteid.

 

1.4. Õppepäevad piirkondlikes mesinike ühendustes

Mesinike piirkondlike ühenduste õppepäevad abistavad mesinikke mesindusalases arendustegevuses, levitavad mesindusalaseid teadmisi ja kogemusi ning tõstavad mesinduse jätkusuutlikkust.

 

1.5. Mesinduskursused

Mesinduskursused algajatele/edasijõudnutele Eesti erinevates piirkondades aitavad väärtustada mesindusalaseid teadmisi ja propageerida mesiniku kutset.

 

1.9. Rahvusvahelised nõupidamised ja kongressid

Rahvusvahelised nõupidamised, kongressid aitavad luua kontakte teiste ELi maade mesinike ja mesindusorganisatsioonidega, vahetada infot ja laiendada teadmisi.

Tagasiside

email

Mesindusprogrammi eestvedajad ootavad kõigilt vihjeid huvipakkuvate või murettekitavate teemade kohta. Saada ettepanek siit ja võib-olla just Sinu pakutud teemat lahatakse mõnel järgneval õppepäeval või loed oma küsimuse vastust ajalehest Mesinik. Vihje saatja võib jääda anonüümseks.

Saada ettepanek

FOTOD