Otsinguvorm

Sündmus

Põltsamaa Mesinike Seltsi õppe- ja teabepäev - 10.10.2015

Laupäev, 10 Oktoober, 2015 - 10:00

Põltsamaa Mesinike Seltsi korraldusel toimub Kohvik Rivaal seminariruumis Põltsamaal Veski tn 1, algusega kell 10.00 järgmine mesinike õppe- ja teabepäev:

10.10.2015    Meepõhiste jookide valmistamine - kaljast konjakini. Kaasa võtta mett, toimub mee degusteerimine ja konkurss "Põltsamaa parim mesi 2015"

                        Lektor: Eda Raev

                      Koostöö EML-ga uue Eesti Mesindusprogrammi 2016 - 2019 tegevuste planeerimisel.

                       Lektor: Aleksander Kilk

Täpsem info Ain Seeder tel. 5250204 ja veebilehel www.poltsamaamesi.eu

Õppe- ja teabepäevade korraldamist toetab Euroopa Liit Mee tootmise ja turustamise arendamise Eesti riiklik programm 01.09.2013 – 31.08.2016 kaudu. Osavõtt on tasuta.

 

1.3. Eesti mesinike teabepäevad

Eesti mesinike teabepäevad on Eesti mesindussektori kooskäimise ja kogemuste vahetamise traditsioonilised üritused, millel edastatakse mesinikele päevakajalist infot ja tutvustatakse tehnoloogilisi mesindusvõtteid.

 

1.4. Õppepäevad piirkondlikes mesinike ühendustes

Mesinike piirkondlike ühenduste õppepäevad abistavad mesinikke mesindusalases arendustegevuses, levitavad mesindusalaseid teadmisi ja kogemusi ning tõstavad mesinduse jätkusuutlikkust.

 

1.5. Mesinduskursused

Mesinduskursused algajatele/edasijõudnutele Eesti erinevates piirkondades aitavad väärtustada mesindusalaseid teadmisi ja propageerida mesiniku kutset.

 

1.9. Rahvusvahelised nõupidamised ja kongressid

Rahvusvahelised nõupidamised, kongressid aitavad luua kontakte teiste ELi maade mesinike ja mesindusorganisatsioonidega, vahetada infot ja laiendada teadmisi.

Tagasiside

email

Mesindusprogrammi eestvedajad ootavad kõigilt vihjeid huvipakkuvate või murettekitavate teemade kohta. Saada ettepanek siit ja võib-olla just Sinu pakutud teemat lahatakse mõnel järgneval õppepäeval või loed oma küsimuse vastust ajalehest Mesinik. Vihje saatja võib jääda anonüümseks.

Saada ettepanek

FOTOD