Otsinguvorm

Sündmus

Põltsamaa Mesinike Seltsi õppe- ja teabepäev - 24.05.2014

Laupäev, 24 Mai, 2014 - 10:00

Põltsamaa Mesinike Seltsi korraldusel toimub Kohvik Rivaal seminariruumis Põltsamaal Veski tn 1, algusega kell 10.00 järgmine mesinike õppe- ja teabepäev:

24.05.2014    1904.aastal Põltsamaa Mesinike Seltsi asutamisega seotud liikmed ja nende elutee.

                        Lektor: Ruth Tänav

                       ETKVL-i mesinikust Elmar Arrakust ja tema poolt juurutatud  mesindustehnilistest võtetest.

                        Lektor: Mait Mardla

                        Eelmise sajajandi mesindus ja tunnustatud mesinikud Põltsamaa piirkonnas.

                        Lektor: Jüri Lugus

Täpsem info Ain Seeder tel. 5250204 ja veebilehel www.poltsamaamesi.eu

Õppe- ja teabepäevade korraldamist toetab Euroopa Liit Mee tootmise ja turustamise arendamise Eesti riiklik programm 01.09.2013 – 31.08.2016 kaudu. Osavõtt on tasuta.

 

1.3. Eesti mesinike teabepäevad

Eesti mesinike teabepäevad on Eesti mesindussektori kooskäimise ja kogemuste vahetamise traditsioonilised üritused, millel edastatakse mesinikele päevakajalist infot ja tutvustatakse tehnoloogilisi mesindusvõtteid.

 

1.4. Õppepäevad piirkondlikes mesinike ühendustes

Mesinike piirkondlike ühenduste õppepäevad abistavad mesinikke mesindusalases arendustegevuses, levitavad mesindusalaseid teadmisi ja kogemusi ning tõstavad mesinduse jätkusuutlikkust.

 

1.5. Mesinduskursused

Mesinduskursused algajatele/edasijõudnutele Eesti erinevates piirkondades aitavad väärtustada mesindusalaseid teadmisi ja propageerida mesiniku kutset.

 

1.9. Rahvusvahelised nõupidamised ja kongressid

Rahvusvahelised nõupidamised, kongressid aitavad luua kontakte teiste ELi maade mesinike ja mesindusorganisatsioonidega, vahetada infot ja laiendada teadmisi.

Tagasiside

email

Mesindusprogrammi eestvedajad ootavad kõigilt vihjeid huvipakkuvate või murettekitavate teemade kohta. Saada ettepanek siit ja võib-olla just Sinu pakutud teemat lahatakse mõnel järgneval õppepäeval või loed oma küsimuse vastust ajalehest Mesinik. Vihje saatja võib jääda anonüümseks.

Saada ettepanek

FOTOD