Otsinguvorm

1.2. Mesinike nõustamine

Mesinike nõustamist koordineerib mesinduskonsulent, kes haldab mesindusprogrammi veebilehel mesindusteemalist nõustamisrubriiki, nõustab mesinikke telefoni teel jt. kommunikatsioonivahendite kaudu, käib vajaduse ja võimaluse korral mesilates kohapeal, osaleb mesindusalaste nõustamis-, teabe- ja õppematerjalide koostamisel, on abiks mesinike teabepäevade korraldamisel. Mesindusprogrammi 2013-2016 1.aastal nõustab mesinikke atesteeritud mesinduskonsulent Aivo Sildnik (asildnik@gmail.com) mobiili numbril +372 58862088 neljapäeviti ja reedeti kell 10.00 kuni 16.00.

Mesilaspere bioloogia
Mesilaspere kahjurid
Mesilaste haigused
Mesilasperede hooldamine
Mesilaste tõuaretus
Mesindusinventar
Mesindussaadused
Meetaimed
Muud teemad

 

1.3. Eesti mesinike teabepäevad

Eesti mesinike teabepäevad on Eesti mesindussektori kooskäimise ja kogemuste vahetamise traditsioonilised üritused, millel edastatakse mesinikele päevakajalist infot ja tutvustatakse tehnoloogilisi mesindusvõtteid.

 

1.4. Õppepäevad piirkondlikes mesinike ühendustes

Mesinike piirkondlike ühenduste õppepäevad abistavad mesinikke mesindusalases arendustegevuses, levitavad mesindusalaseid teadmisi ja kogemusi ning tõstavad mesinduse jätkusuutlikkust.

 

1.5. Mesinduskursused

Mesinduskursused algajatele/edasijõudnutele Eesti erinevates piirkondades aitavad väärtustada mesindusalaseid teadmisi ja propageerida mesiniku kutset.

 

1.9. Rahvusvahelised nõupidamised ja kongressid

Rahvusvahelised nõupidamised, kongressid aitavad luua kontakte teiste ELi maade mesinike ja mesindusorganisatsioonidega, vahetada infot ja laiendada teadmisi.

Tagasiside

email

Mesindusprogrammi eestvedajad ootavad kõigilt vihjeid huvipakkuvate või murettekitavate teemade kohta. Saada ettepanek siit ja võib-olla just Sinu pakutud teemat lahatakse mõnel järgneval õppepäeval või loed oma küsimuse vastust ajalehest Mesinik. Vihje saatja võib jääda anonüümseks.

Saada ettepanek

FOTOD